ICMRE

дистанційна освіта

ВИПУСКНИКАМ - ДВА ДИПЛОМИ ПРО ВИЩУ ЕКОНОМІЧНУ ЧИ ЮРИДИЧНУ ОСВІТУ УКРАЇНИ І РОСІЇМіжнародний інститут ринкових відносин і підприємництва уклав договір з Московським державним університетом економіки, статистики й інформатики (МЕСІ) у сфері сучасних технологій дистанційного утворення по наступним спеціальностях:

фінанси і кредит (спеціалізація - банківська справа)

менеджмент (спеціалізація - керування корпорацією)

юриспруденція (спеціалізація - фінансове право)

Дистанційне утворення - найсучасніша і перспективна форма навчання, що дозволяє без виїзду в Москву одержати вище утворення МЭСИ по обраній спеціальності.

Навчання буде здійснюватися у виді вбудованого навчання, при якому студентам нашого інституту, зарахованим на дистанційну форму навчання в МЭСИ, перезачитуються здані навчальні курси (дисципліни), що відповідають навчальній програмі Московського державного університету. Після вивчення дисциплін, що залишилися, по програмі МЕСІ і здачі необхідних іспитів і заліків, у тому числі і державних, на базі нашого інституту випускники будуть мати можливість одержати відразу два дипломи - український і російський. Це, безсумнівно, розширить можливості працевлаштування як у себе на батьківщині, так і за рубежем.

Допускається вибір другої спеціальності, близької до тієї, за якою студент навчається в нашому інституті. Терміни навчання не обмежуються. Навчання здійснює наш професорсько-викладацький склад, що одержав атестацію і, отже, право стати тьюторами-консультантами МЕСІ.

∙ Громадяни України - студенти МЭСИ, що не є студентами нашого інституту, навчаються у формі екстернату за московською програмою в Міжнародному інституті ринкових відносин і підприємництва й одержують диплом тільки Московського державного університету економіки, статистики й інформатики.