ICMRE

Київська Вища Банківська ШколаДержавна аккредитаційна комісія міністерства утворення України надала Міжнародному центру ринкових відносин і підпри╨мництва право здійснення освітньої діяльності на рівні кваліфікаційних вимог до фахівця зі спеціальностей:

7. 050.104 - Фінанси

7.050.105 - Банківська справа

7.050.106 - Облік і аудит

7.050.205 - Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності

Відповідно до рішення Державної Аккредитаційної комісії від 10 червня 1997 року протокол -8 по напрямку 7.0501 економіка, 7.050104 Фінанси і кредит - Міжнародний центр ринкових відносин і підпри╨мництва визнаний Акредитованим по III (третьому) рівні.

ФАКУЛЬТЕТ ПІСЛЯДИПЛОМНО╞ ОСВІТИ
(КИ╞ВСЬКА ВИЩА БАНКІВСЬКА ШКОЛА (КВБШ))

МІЖНАРОДНОГО ІНСТИТУТУ РИНКОВИХ ВІДНОСИН ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА
ЦЕНТР- -РИНОК-
Ліцензія Міністерства освіти і науки України серія АА -097816
Акредитація ІІІ - ІV рівня від 30.05. 2001 р.
Друга вища освіта:
Підготовка фахівців на кваліфікаційному рівні
*:* "Спеціаліст", " Магістр" за спеціальностями "Банківська справа", "Фінанси", " Облік і аудит"
*:* "Спеціаліст"-"Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності".

-Київська Вища Банківська Школа перша в Україні почала готувати керівні кадри - менеджерів банківської справи┘- (Із привітання Президента Л. Д. Кучми випускникам КВБШ 26.11.1994 р.).

Програми навчання розраховані на фахівців, які мають вищу освіту (на рівні спеціаліста) і працюють у банках, страхових компаніях, інших фінансово-кредитних установах, фінансових службах підпри╨мств і організацій. Форма навчання: очно-заочна, дистанційна.
Термін навчання: на базі вищої освіти - 1-1,5 роки;

По закінченню вида╨ться диплом державного зразка.

На базі КВБШ відкрито перший в Ки╨ві навчально-тренувальний банк -Україна - Німеччина- в презентації якого приймали участь Голова НБУ Стельмах В.С., Надзвичайний та Повноважний Посол ФРН в Україні Дітмар Штюдеман, Голова Наглядової Ради НБУ д.е.н., професор Гальчинський А.С. та інші.
- ┘У нас в банківсько-фінансовій системі багато непрофесіоналів┘ і дуже при╨мно, що в Київській Вищій Банківській Школі готують висококваліфікованих спецалістів ┘-
(Із виступу Голови НБУ Стельмаха В.С. на відкритті першого в Ки╨ві тренувального банку -Україна-Німеччина-)
Наша адреса: 02152, м. Київ, вул. Березняківська, 26-Б
(їхати від ст. метро "Лівобережна" автобусом або маршрутним таксі до зупинки "Озеро Тельбін").

Володимир ЧЕРЕВАНЬ - ректор, професор, Заслужений діяч науки і техніки України, доктор економічних наук

За особливі заслуги в підготовці висококваліфікова-них кадрів для народного господарства України та значні досягнення в науковій, методичній роботі Інститут одним із перших було відзначено Указом Пре-зидента; групі професорсько-викладацького складу були присво╨ні почесні звання "Заслужений діяч науки і техніки України", "Заслужений працівник народної освіти України" та десять викладачів нагород-жені Почесними Грамотами Міністерства освіти і науки України та знаками "Відмінник освіти України". За вагомий здобуток в освітній діяльності Указом Президента України ректор інституту був нагороджений Орденом "За заслуги".

Інститут був заснований у 1990 році з ініціативи Кабінету Міністрів України (загально-державна форма власності). Інститут ╨ членом Міжнарод-ного Фонду з розвитку менеджменту (ЕРМО-Брюсель), Європейської асоціації між-народної освіти (Голландія), Європейського клірингового Дому Кейсів (Лондон).

Кращі студенти та слухачі навчаються за міжнародними програмами і по закінченні інституту разом із державним дипломом України, отримують Міжнародні дипломи і сертифікати.