ICMRE

Бізнес-Клуб "Київ-Відень"

21 серпня 2000-го року в Киеві зареєстровано Українсько-Австрійський Бізнес Клуб -Київ - Відень-. Ідея створення Бізнес Клубу підтримана Президентом Австрії Томасом Клестилем під час його візиту в Україну у травні 2000 року.

Функціонування Бізнес-Клубу здійснюється під егідою Інституту Сприяння Розвитку Економіки Торгівельної Палати Австрії (м. Відень) та Міжнародного Інституту ринкових відносин та підприємництва - Центр -Ринок-, який є базовим навчальним закладом освіти Українського Союзу Промисловців та Підприємців.

Мета створення Бізнес Клубу " Київ - Відень ":

Можливість для професійного спілкування, обміну інформацією, комерційної співпраці та взаємної підтримки між українськими спеціалістами та керівниками, які співпрацюють з австрійськими фірмами, або навчалися та пройшли стажування в рамках австрійських програм.


Джерело інформації та маркетинговий потенціал для австрійських компаній і організацій, що діють в Україні або тільки мають наміри працювати в Україні.


Можливість підвищення обізнаності членів Клубу з новинами в галузях громадського, економічного, політичного та культурного життя України та Австрії.


Види діяльності:

Престижні семінари з актуальних питань за участю доповідачів з Австрії.


Залучення до участі в програмах візитів до України високопоставлених офіційних осіб з Австрії.


Участь в організації та проведенні консультацій, конференцій інших заходів з питань економічного, правового, громадського та міжнародного співробітництва.


Сприяти організації та участі у виставках, симпозіумах, конференціях, семінарах та інших заходах, що мають на меті налагодження економічних та культурних зв'язків між Україною та Австрією.


Відкриття Web сторінки Бізнес Клубу в Інтернеті з доступом до електронних дискусійних груп та бази даних про членів Бізнес Клубу.


Співробітництво з громадськими неурядовими організаціями, іншими клубами, з міжнародними та національними фондами інших країн.


Членство в Бізнес-Клубі відкрите для всіх українських підприємств, австрійських фірм та організацій, українсько-австрійських спільних підприємств.

Членом Бізнес Клубу також можуть бути колективи і фірми та фізични особи, які зацікавлені в сприянні та поглибленні Українсько-австрійського економічного співробітництва.

Членский внесок для:

Фізичних осіб становить 5 грн. на місяць;

Юридичних осіб - 50 грн. на місяць.

Внесок можна сплачувати раз на рік, або щомісячно.