ICMRE

Відділення Московського державного університета економіки, статистики та інформатикиВИПУСКНИКАМ - ДВА ДИПЛОМИ ПРО ВИЩУ ЕКОНОМІЧНУ ЧИ ЮРИДИЧНУ ОСВІТУ УКРАЇНИ І РОСІЇ

Міжнародний інститут ринкових відносин і підприємництва уклав договір з Московським державним університетом економіки, статистики й інформатики у сфері сучасних технологій дистанційної освіти по наступним спеціальностях:


фінанси і кредит (спеціалізація - банківська справа)

менеджмент (спеціалізація - керування корпорацією)

юриспруденція (спеціалізація - фінансове право)

Дистанційна освіта - найсучасніша і перспективна форма навчання, що дозволяє без виїзду в Москву одержати вищу освіту по обраній спеціальності.

Навчання буде здійснюватися у виді вбудованого навчання, при якому студентам нашого інституту, зарахованим на дистанційну форму навчання, перезачитуються здані навчальні курси (дисципліни), що відповідають навчальній програмі Московського державного університету. Після вивчення дисциплін, що залишилися, по програмі і здачі необхідних іспитів і заліків, у тому числі і державних, на базі нашого інституту випускники будуть мати можливість одержати відразу два дипломи - український і російський. Це, безсумнівно, розширить можливості працевлаштування як у себе на батьківщині, так і за рубежем.

Допускається вибір другої спеціальності, близької до тієї, по якій студент навчається в нашому інституті. Терміни навчання не обмежуються. Навчання здійснює наш склад, що одержав атестацію і, отже, право стати тьюторами-консультантами .

ДОКУМЕНТИ ДЛЯ ВСТУПУ

1. Заява.

2. Договір на навчання (3 экз).

3. Фото - 6 шт .

4. Копія документа про освіту з додатком і перекладом на російську мову (завіряються нотаріально).

5. Копія паспорта.

Зарахування без вступних іспитів і співбесіди.

∙ Громадяни України - студенти МЭСИ, що не є студентами нашого інституту, навчаються у формі екстернату по московській програмі в Міжнародному інституті ринкових відносин і підприємництва й одержують диплом тільки Московського державного університету економіки, статистики й інформатики.